Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у горизонтальній форміметалевого латунного корпусу із білою пластиковою led кулькою(діаметр 10 см), яка оснащена вбудованими світлодіодами на 3температури світла. Потужність світильника - 7 Вт.
Довжина металевого корпусу - 90 см, діаметр - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 15 до 140 см,відповідно до особливостей інтер'єру.
Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях:
1) у вертикальному положені:
- білий пластиковий led каркасіз металевою кулькою (60 та 90 см)
- металевийкаркас із білою акриловою led кулькою(60 та 90 см)
2) у горизонтальному положені:
- білий пластиковий led каркасіз металевою кулькою (90 см)
- металевийкаркас із білою акриловою led кулькою(90 см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | YG 517 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 2 955 ₴










