Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у вертикальній формі металевого латунного корпусу із білою акриловоюled кулькою (діаметр 10 см), яка оснащенавбудованими світлодіодами на 3 світлових режими. Потужність світильника - 7 Вт.
Висота металевого корпусу - 90 см, ширина - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 95 до 200 см,відповідно до особливостей інтер'єру.
Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях:
1) у вертикальному положені:
- білий пластиковий led каркасіз металевою кулькою (60 та 90 см)
- металевийкаркас із білою акриловою led кулькою(60 та 90 см)
2) у горизонтальному положені:
- білий пластиковий led каркасіз металевою кулькою (90 см)
- металевийкаркас із білою акриловою led кулькою(90 см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина корпусу | 90 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 95 см |
| Потужність, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | YG 517 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 2 435 ₴










