Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра в металевому корпусі кольору латунь з неймовірно красивими гранчастими плафонами двох кольорів:прозорий та янтарний.
Дана модель люстри доступна у двох комплектаціях:
- на 6 плафонів - діаметр 60 см
- на 8 плафонів- діаметр 90 см
Завдяки висоті 25 см, ця модель - ідеальний вибір для кімнат із низькими стелями, де потрібно поєднати функціональність із дизайном.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | SGJ 1/6 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 7 085 ₴





