Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція люстрискладається з металевої трубки, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К.
Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах:
- 140 см, довжина трубки 120 см, неон 4 м,потужність58 Вт,відстань між кріпленням 90 см
- 170 см, довжина трубки 150 см, неон 5м,потужність75 Вт,відстань між кріпленням 90 см
Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 45 до 140 см.
Серія люстрз неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу:
- кругла кільцева підвісна люстра (діаметр60 та 80 см)
- видовжена люстра (довжина120 та 150 см)
Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 170 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Потужність, Вт | 75 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | Y 410 |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 8 735 ₴







