Нова модель люстри, яка має елегантну конструкцію з двох підвісних металевих хвилеподібних кілець, оснащених силіконовими розсіювачами. У кожне кільце вбудовані світлодіоди з трьома режимами освітлення.
Основною перевагою моделі є можливість змінювати відстань і положення кілець, що дозволяє створювати індивідуальний дизайн освітлення. У цій моделі єрегулювання загальної висоти люстри від 30 до 145 см. Люстру можна підключати до двох вимикачів для зручного керування освітленням.
Модель доступна у двох розмірах:
- Діаметр 50 см (потужність – 90 Вт, з яких 44 Вт для теплого та холодного світла)
- Діаметр 70 см(потужність – 114 Вт, з яких 58 Вт для теплого та холодного світла)
Ця стильна люстра ідеально підходить для сучасних інтер’єрів, де поєднуються функціональність і естетика. Вона прекрасно виглядатиме у вітальнях, спальнях або на кухнях з високими стелями, додаючи простору сучасного шарму й гармонійного освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр кільця | 70 см |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 114 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 20х4,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | Y 405 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 15 817,50 ₴









