Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія люстр в металевому корпусі з матовими білими скляними плафонами. Головною особливістю цієї моделі є плафони різного діаметра (Ø 10 см і Ø 12 см), що додає витонченості та сучасності. Люстри оснащені цоколем G9.
Серія представлена вдвох кольорах корпусу(чорний та латунь) та в3-х комплектаціях:
- На 4плафони—розмір 80х55 см,висота 25 см
- На 6 плафонів — розмір 80х75см,висота 25 см
- На 8 плафонів — розмір 85х85 см,висота 30 см
Завдяки своїм чистим лініям і стриманій елегантності, ці люстри чудово підходять для будь-яких приміщень, надаючи їм сучасного стилю та затишної атмосфери. Ідеальний вибір для кімнат із низькими стелями, де потрібно поєднати функціональність із дизайном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15 см |
| Серія | YQ 317 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 4 585 ₴






