Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо нову колекцію підвісних люстр, яка гармонійно поєднує сферичні мотиви із простою геометрією форм. У нашому асортименті є 3варіанти люстрзалежно від кількості плафонів та форми металевої основи (до якої кріпляться плафони):
- Арт:921/2BK+WT - вигнута "сходинкою" металева основа із 2-ма плафонами (довжина 60 см, ширина 14 см, висота з плафонами 25 см)
- Арт:921/3 BK+WT - пряма металева основа із 3-ма плафонами(довжина 70 см, ширина 14 см)
- Арт:921/4BK+WT - вигнута "всередину" металева основа із 4-ма плафонами (довжина 70 см, ширина 14 см, висота з плафонами 25 см)
- Арт:922/3 BK+WT - трикутна металева основа із 3-ма плафонами (діаметр 35 см)
Білі плафони діаметром 12 см забезпечують рівномірне освітлення, а цоколь Е27дозволяє легко замінювати лампи та обирати різні варіанти світла.
Люстри із цієї колекції чудово вписуються в інтер’єри різних стилів, додаючи приміщенню сучасності. А завдяки великому вибору різних форм, ви можете використовувати їх як одинично, так і створювати індивідуальну міксовану композицію на ваш смак.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 55х6х2,5 см |
| Серія | 921 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 1 740 ₴







