Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіновий фасадний світильник учорному металевому корпусіукомплектовані вбудованими світлодіодами ізнейтральним кольором світла,які знаходяться з двох сторін корпусу.
Довжинасвітильника - 11 см, ширина - 9 см, а відступ від стіни - 13 см.
Завдякизахисту IP 54, світильник ідеально підходить для освітлення фасадів будинків, терас, балконів, та під’їзних доріжок.
Зверніть увагу:дана модель світильникауніверсальнаі може застосовуватися як для зовнішнього освітлення фасадів, так і для внутрішнього використання в приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 3 см |
| Довжина | 11 мм |
| Потужність, Вт | 6 |
| Світлова температура | 4000 К |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 616,25 ₴






