Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія двосторонніх металевих фасадних світильників у чорному металевому корпусі із бронзовоюсерединою.Корпус світильників укомплектовані вбудованими світлодіодами ізнейтральним кольором світла, які знаходяться з двох сторін світильника під герметичними лінзами.
В серії представлені світильники у 2-х розмірах:
- на 2 лінзи - 10х10х4 см- потужність 2,4 Вт
- на 4 лінзи - 13х10х4 см- потужність 4Вт
Завдяки захисту IP 54, ці світильники ідеально підходять для освітлення фасадів будинків, терас, балконів, та під’їзних доріжок. А різноманіття розмірів дає можливість легко інтегрувати в будь-який простір.
Зверніть увагу: дана модель світильника універсальна і може застосовуватися як для зовнішнього освітлення фасадів, так і для внутрішнього використання в приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Довжина | 13 мм |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір стельової основи | 9,5х4,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | W 044 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
- Ціна: 655 ₴










