Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна модель підвісного світильника, яка стане акцентним елементом для віталень, спалень, їдалень, коридорів, а також комерційних приміщень.
Світильник оснащений цоколемG9. Плафон із декоративного каміння(діаметр 13 см) чудово поєднується із металевим корпусом золотого кольору.Завдяки декоративному камінню Ви будете вражені неймовірною атмосферою розсіювання світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серія | 886/1 FGD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 805 ₴










