Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна новинка серед стінових світильників. Дизайн, який привертає увагу: чітке геометричне поєднання чорного металевого корпусу із невагомою скляною світловою кулею.
Довжина і ширина корпусу світильника - 10 см,відступ від стіни - 13 см.
Конструкція світильника має вбудовані світлодіоди зверху та знизу стінової основи під захисними лінзами, які випромінюють нейтральне світло.А в середині скляної кулі - світлодіоди із холодною температурою світла. В результаті, ми отримуємо неймовірну гру світла та тіні, яка захоплює погляд та привертає увагу.
Ця модель світильника має захист корпусуIP 54, що дає можливість розміщувати її як на відкритому просторі, так і в приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Довжина | 10 мм |
| Потужність, Вт | 6 |
| Розмір стельової основи | 7х4 см |
| Світлова температура | 6000 К |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 820,25 ₴







