Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіновий світильник виготовлений із металу чорного кольорута доповнений хромованою фурнітурою. Довжина корпусу - 48 см,відступ від стіни -16 см.
Дизайн світильника гармонійно доповнюють трикруглі плафони (8х5 см) із вбудованими світлодіодами (24 Вт), що випромінюють світло нейтральної температури.
Між основою і плафонами є регулюючий механізм, завдяки якому можна повертати та направляти світловий потік. Перевагою даної моделі також є наявність вимикача на корпусі світильника.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Хром |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 24 w |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір плафона | 8х5 см |
| Розмір стельової основи | 44х3х5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | 8243/2 |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 825 ₴






