Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра з метеликами у золотистому корпусі у двох розмірах:
- на 6метеликів, діаметр 60 см, потужність 35 Вт
- на 8 метеликів, діаметр 85 см, потужність 50 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр корпусу | 85 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | CA 02 GD |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 20 975 ₴





