Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційна модель світильника з підвісними кільцями з вбудованими світлодіодами та спотами, що мають регулюючий механізм напрямку плафону.
Особливістю світильника є можливість підключення до двох перемикачів (окремо споти, окремо кільця).
Висоту підвісних кілець світильника можнарегулювати завдяки кабелю.
Максимальна потужність 16 Вт, окремо кільця - 10Вт, в комплектні лампочки до спотів цоколь GU10 -ЗВт.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Основні | |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Потужність, Вт | 16 |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Розмір упаковки | 85х36х11 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 5 325 ₴








