Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний лінійний LED світильник у корпусі із органічного пластику 20х5х6 см. Потужність -11W.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 6 см |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Матеріал корпусу | Органічний пластик |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Світлова температура | 4500К |
| Серія | 24001 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 215 ₴






