Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна серія світильників в корпусі метал кольору латунь з матовими плафонами що складається з люстри на 3 ріжки (6 ламп) та бра на 2 плафони
Ріжок з плафонами має регулюючий механізм (є можливість виставити плафони під кутом)
Комплектація без лампочок
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 36 см |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Серія | WJ1805 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 2 395 ₴











