Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільцева підвісна люстра з 15 білими плафонами кулями різного діаметра (8/10/12/15 см) з хаотичним розміщенням на білому металевому корпусі.
Загальний діаметр люстри - 85 см,діаметр кільця - 55 см.
Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 30 до 155 см.
Ця модель люстри є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів, відмінно доповнює кухні, вітальні, спальні, або стильні комерційні приміщення.
Модель у білому металевому корпусі із білими плафонами представлена у декількохкомплектаціях (кільцеві люстри: на 5, 15 та 24 плафони; видовжені: на 8, 10 та 14 плафонів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр кільця | 55 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 155 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | AT 32 WT |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 9 925 ₴








