Представляємо бра, що привертає увагу витонченими скляними пластинами графітового кольору, які ідеально гармонують із сучасним латунним корпусом. Така комбінація додає виробу не лише стильного вигляду, але й створює атмосферу елегантності та сучасної розкоші. Ідеальний вибір для тих, хто цінує оригінальні деталі в інтер'єрі.
Бра оснащене двома лампами з цоколем G9, які забезпечують м'яке, рівномірне освітлення. Розміри бра – 21х27 см.
Сучасна колекція у латунному корпусі із графітовими скляними пластинами включає: круглу підвісну люстру (Ø 100 см), видовжену люстру (85х35 см) та бра (21х27 см).Вони є ідеальним вибором для стильних інтер’єрів, де важливі як естетика, так і функціональність.
Також у нас в асортименті представлена така ж серія тільки із прозорими фактурними скляними пластинами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серія | AS 129 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 2 245 ₴




