Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена хвилеподібна LED люстра у золотому корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу):100х20х20 см або 120х24х24 см
Люстра має3 режими освітлення– тепле, холодне та нейтральне світло – Ви зможете налаштувати атмосферу у приміщенні залежно від потреби: тепле світло створює затишну та розслаблюючу атмосферу, холодне світло сприяє концентрації, а нейтральне – забезпечує оптимальне освітлення для будь-якої ситуації.
Потужність, в залежності від довжини корпусу:
- 100 см - 42 Вт (21Вт тепле та холодне світло)
- 120 см - 50 Вт (25Вт тепле та холодне світло)
Ця LED люстра в елегантному золотому корпусі стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй хвилястій формі, вона створює динамічний і вишуканий вигляд, який привертає увагу. Ця модель ідеально підходить для різних приміщень, таких як вітальня, спальня або їдальня.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 26L |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 6 385 ₴









