Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісної люстри в скандинавському стилі виконана уметалевому корпусі із білими акриловими кульками (діаметр 12 см). У кожній кульці вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення.
Висота люстри регулюється від 15 до 140 см,відповідно та особливостей інтер'єру.
Ця модель люстри зі світлодіодними кулькамипредставлена у 2-х кольорах корпусу(чорний та латунь) тау 2-х розмірах:
- на 3кульки-довжина 90см - потужність 9Вт - стельова основа80х6х2,5 см- монтажна планка 63см
- на 4 кульки- довжина 105см - потужність 15 Вт - стельова основа100х6х2,5 см- монтажна планка 63см
Використовувати дану люстру рекомендується як додаткове точкове джерело акцентного світла у вітальнях, кухнях чи комерційних приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 105 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 63 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 100х6х2,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | 910B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 4 216,50 ₴







