Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська LED люстра у видовженому корпусі чорного кольору із білим плафономØ 10 см. Довжина - 150 см, ширина - 27 см.
Люстра на 3 режими освітлення (холодний, теплий, нейтральний). Потужність 69 Вт (34 Вт тепле та холодне світло).
Ця модель маєдва підключення (можна зробити на два вимикачі).
Кріплення складається із двох точок: 1- більша стельова основа18х4 см із хрестовиною 16 см та менша -6х3 см із монтажною планкою 6 см. Відстань між кріплення 113 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 113 см |
| Довжина | 150 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 69 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | D 8141 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 6 379,25 ₴









