Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT із різьбленим металевим плафоном.
Матеріал корпусу метал білого кольору. Діаметр корпусу плафона 20 см.
Модель представлена удвох кольорах плафона- білий та чорний; та удвох діаметрах- 20 та 30 см.
Висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби.
Світильники у стиліLOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 191-200 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 423,75 ₴






