Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція бетонних підвісних світильників у індустріальному стилі. Вони мають дуже сучасний зовнішній вигляд, мінімалістичний іразом з тим нестандартний, із своєю "родзинкою".
Ці світильники вражають своїм сміливим дизайном - це ідеальне поєднання металевого корпусу із бетонним плафоном та текстильною обмоткою кабелю.
Розмір плафона - 20х18 см. Цоколь Е27.
Світильники представлені у 3-х кольорових вараціях:
- чорний корпус + бетонний плафон + чорна обмотка
- латунний корпус+ бетонний плафон + джутова обмотка
- хромований корпус+ бетонний плафон + сіра обмотка
Завдяки своїй кольоровій варіації вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного.
Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 30 до 175 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Бетон |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 186/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 027,25 ₴








