Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT.
Матеріал корпусу метал чорного кольору. Розмір корпусу 48x25x24 см. Розмір плафону 15х10 см.
Модель представлена удвох кольорах плафона- янтар або графіт; та удвох кольорах корпусу- білий та чорний. Також ця серія світильників включає підвіси на один плафон та світильники на 3 та 4 плафони.
Висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби.
Світильники у стиліLOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 48 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 38х8х2,5 см |
| Серія | 12120 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 2 535 ₴







