Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Levistella - це велична та вишукана люстра з неповторним дизайном пташиної клітини. Лампи у формі свічок у канделябрах із кришталевим каміннямнеймовірно проглядаються через строгий металевий корпус.
Суворий і водночас казковий вигляд люстри створить атмосферу загадки у вашому інтер'єрі. Ця люстра стане не тільки джерелом приємного для очей світла, а й чудовою прикрасою кімнати.
Серія люстр у чорному металевому корпусі із підвісним кришталевим камінням всередині представлена у двох розмірах:
- 55х35 см - 4 лампи
- 78х45 см - 8 ламп
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Серія | MJ 136 |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 6 215 ₴










