Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена металева люстравчорному кольоріз6 білими скляними плафонамидодає інтер'єру елегантності та сучасного вигляду.Довжина корпусулюстри становить120 см, аширина—40 см, що робить її чудовим варіантом для просторих приміщень.Плафони круглої формизабезпечують рівномірне освітлення.
Модель доступна удвох варіантах кріплення:
- Тип А— двіточки кріплення: ізстельовою основкоюрозміру10х2см( змонтажною планкою10см), а також з прикріпленим тросом.
- Тип В— одна великастельова основкарозміру60х6х2 см, змонтажною планкою28 см.
Цоколь Е27дає можливість вибирати лампи за бажаною потужністю та температурою світла.Загальна висоталюстри регулюється від40 до 175 см, що дозволяє підлаштувати її під будь-яке приміщення.
Цей стильний світильник ідеально підходить длявітальні,спальнічикухні, а також стане чудовим вибором для освітленняобідньої зони, столу чи кухонного острова.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | SGJ 7 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 4 085 ₴








