Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський рейковий світильник з білими плафонами кулями різного діаметру (8 см/10 см/12 см/15 см) з хаотичним розміщенням на лінійному корпусі з чорного матового металу і світлодіодним кільцем (діаметр кільця 30 см).
Модель представлена в двох розмірах:
- 90 см на 7 плафонів
- 120 см на 10 плафонів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 195 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 70х6х2,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | AT 32 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 8 515 ₴








