Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна мінімалістична модель люстри LEEDSу круглому корпусі чорного кольору з плафонами-спотами.
Особливістю даної моделі є регулюючий механізм на спотах.Розмір спота 16х3 см.
Кругла підвісна чорна люстра LEEDS LONG доступна у 3-х варіантах:
- 6 спотів - загальний діаметр 60 см (кільце 50 см),потужність - 18 Вт
- 8 спотів - загальний діаметр 80 см (кільце 60 см),потужність - 28 Вт
- 10 спотів - загальний діаметр 95см (кільце 85см),потужність - 35Вт
Серія люстрLEEDSз регулюючимиплафонами-спотамипредставлена у2-х варіантах корпусу:
- кругла підвісна люстра (на 6, 8 або 10 спотів)
- видовжена люстра (довжина120 см на 6 спотів)
Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 16х3 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | MJ 137 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 7 405 ₴






