Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне бра у металевому корпусі кольору латунь із графітовим підвішеним плафоном (діаметр плафона 15 см).
Висотарегулюється від 35 см до 80 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 80 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 1 725 ₴








