Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна сучасна серія 2-х ярусних люстр в корпусі кольору латунь зі скляними тонкими паличками (довжина 10 та 12 см).
Діаметр люстри: 80 см. Цоколь Е14 на 12 ламп (комплектація без лампочок).
Висота - 45 см.
Модель доступна у двох діаметрах: 60 см (на 8 ламп) та 80 см (на 12 ламп).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Серія | CO 4 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 30 335 ₴










