Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра у чорному металевому корпусіз 6-ма плафонами на два джерела світла:
- склянийплафон-куля (білого кольору) з цоколем G9 - 6 шт
- металевий плафону вигляді споту (конусоподібний) з цоколем GU10- 6 шт
Представляємо серію інтер'єрних освітлювальних приладів ABELINA із складовими подвійними плафонами у формі кулі та конуса. Однією з переваг цих світильників є регуюючий механізм на основі кріплення плафона.
Серія ABELINA йде в наступних кольорах скляного плафона: білий та подвійне скло (прозорий + матовий) та містить такі освітлювальні прилади:
- кругла люстра (на 6 подвійних плафонів, що розміщені по колу корпусу)
- видовжена люстра (на 3або 5 подвійних плафонів)
- бра
- торшер
- настільна лампа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 68 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 50 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | YG 8006 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 4 985 ₴







