Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська люстраZION - це підвісна кільцева люстра у металевому корпусі із розміщеними по колу спотами.
У люстрі на 6 спотів загальний діаметр 70 см (діаметр кільця 53 см).
У люстрі на 8 спотів загальний діаметр 80 см (діаметр кільця 73 см).
Серія люстрZIONпредставлена у2-х кольорах корпусу(латунь (з чорним кільцем) та хром) та у2-х комплектаціях(на 6 та 8 спотів).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 мм |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15х6 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серія | MJ 129 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 7 985,75 ₴







