Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний іразом з тим виглядає як вінтажний сучасний світильник.
Циліндричні сучасні підвісні світильники, виготовлені з металу в чорному кольорі та чорної бетонної фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості сучасних інтер'єрів.
Ця серія світильників представлена у 2-х розмірах бетонного корпусу:34х5 см та 38х6 см. Кільце діаметром 14 см
Є можливість регулювати загальну висоту світильника від40 см/45 см до 175 см.
Цоколь GU10. Лампочка в комплекті(3 Вт).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Бетон |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 161 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 3 075 ₴






