Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайна колекція підвісних світильниківTerrazzo Toco у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний іразом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники.
Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та бетонних плафонів (15х12 см) з цоколем Е27.
Світильники Terrazzo Toco представлені у 3-х кольорах бетону: сірий, чорний та рожевий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного.
Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 25 до 185 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Бетон |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 166 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 2 027,25 ₴








