Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська підвісна кільцева люстра у чорному металевому корпусі із неймовірнимиметалевими плафонами (верхня частина плафона - чорна, а середина - золота). Розмір плафона - 17х10 см.
Особливістю даної моделі є можливість зміни напряму плафонів.
Ця модель люстри доступна на 9 та 12 плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 165 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 17х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 7 371 ₴








