Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна мінімалістична модель люстри LEEDS LONG у видовженому корпусі чорного кольору з плафонами-спотами.
Довжина корпусу люстри - 120 см, ширина - 20 см. Розмір спота 16х3 см. Потужність 18 Вт.
Особливістю даної моделі є регулюючий механізм на спотах.
Серія люстрLEEDSз регулюючимиплафонами-спотамипредставлена у2-х варіантах корпусу:
- кругла підвісна люстра (три діаметри: 60, 80 та 100 см)
- видовжена люстра (довжина120 см)
Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 16х3 см |
| Розмір стельової основи | 35х5х2 см |
| Серія | MJ 137 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 8 415 ₴








