Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра VASMAR у металевому корпусі чорного кольору:
— відступ від стіни 7 см
— довжина 33 см
— ширина 10 см
Бра має два видовжені прозорі матові плафони розміром11,5х3 см.
Модель браVASMAR представлена у 3-х кольорах корпусу: білий, чорний та хром
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Матовий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11,5х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серія | YG 368/2 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 1 665 ₴







