Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БраMOLECULAR із металевоюосновою чорного кольору має витончений сучасний мінімалістичний дизайн.
Бра має вбудовані світлодіоди ізнейтральним денним світлом. Потужність - 20 Вт.
Довжина ріжків 50 см, 35 см, 15 см. Світлові круги діаметром 8 см та 6 см.
Особливістю даної моделі бра є можливість кріплення під різними кутами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 14х6 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 013 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 3 065 ₴










