Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська люстра ATHELIA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Особливістю дизайну даної моделі єперламутрові пластини діаметром 5 см.
Корпус люстри виготовлений з металу золотого кольору, ширина корпусу - 30 см, довжина - 80 см.Завдяки своїй формі таперламутровим пластинамвона привертає увагу і створює атмосферу розкоші.
А завдяки мінімальній висоті 40 см та максимальній - 70 см, вона ідеально підлаштовується під висоту будь-якого інтер'єру.
Серія люстрATHELIA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золота та у4-х розмірах:три круглі з діаметрами 45 см, 60 см та 80 см і видовжена - 80х30 см. Також цю серію люстр чудово доповнюють підвіси діаметром 30 см,бра- 27х18 см та настільні лампи - 37х27 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 31 см |
| Розмір стельової основи | 42х6х2 см |
| Серія | 1537 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 9 455 ₴







