Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерське браATHELIA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Особливістю дизайну даної моделі єперламутрові пластини діаметром 5 см.Завдяки своїй формі таперламутровим пластинамбра привертає увагу і створює атмосферу розкоші.
Корпус виготовлений з металу кольору хром, розмір корпусу - 27х18 см,відступ від стіни 12 см.
Серія люстрATHELIA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золота та у4-х розмірах:три круглі з діаметрами 45 см, 60 см та 80 см і видовжена - 80х30 см. Також цю серію люстр чудово доповнюють підвіси діаметром 30 см,бра- 27х18 см та настільні лампи - 37х27 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х10х2 см |
| Серія | 1537 CH |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 1 605 ₴









