Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічна та елегантна серія люстр HILDFRID у стриманому чорному каркасі з графітовими мініатюрними плафонами.
Скляні плафони графітового кольору (висота плафона 10 см) мають вбудовані світлодіоди із теплим світлом.
Серія складається із трьох варіантів люстр:
- кругла підвісна люстра на 6 плафонів(діаметр - 60 см, потужність - 16 Вт)
- видовжена люстра на 4 плафони (довжина - 100 см, потужність - 11 Вт)
- видовжена люстра на 5 плафонів (довжина - 120 см, потужність - 14 Вт)
Естетика та мінімалізм - це справжній опис до цих моделей!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 155 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір стельової основи | 30х6х2,5 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | MJ 179 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 7 265 ₴







