Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний унікальний підвісний світильник-трансформер із білими гілочками з листочками у флористичних мотивах.
Конструкція світильника складається із білої металевої стельової основи (10х2 см) та білої металевої кулі (діаметр 14 см) до якої кріпляться цоколі (4 шт - Е27) та гнучкі гілочки із білими листочками (довжина кожної гілочки - 56 см).
Висота світильника регулюється від 75 до 215 см.
Особливістю цієї моделі є можливість регулювати та направляти гілочкиз листочками у потрібну сторону. Завдяки цьому Ви легко зможете створити у власному приміщенні потрібну унікальну світлову композицію.
Модель представлена у двох розмірах, діаметром 110 та 120 см (у розгорнутому вигляді). Розмір внутрішньої кулі основи - 14 та 16 см відповідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фурнітури | Хром |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 215 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | MJ 185 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 5 393,25 ₴










