Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжені бра Gemo Led у чорному металевому корпусі у 2-х розмірах:
- 60 см -відступ від стіни 7 см| потужність 9 Вт |основа 40х4х3 см| монтажна планка 40 см
- 100 см-відступ від стіни 10см| потужність 13 Вт |основа 50х5х3,5 см| монтажна планка 49 см
Ці бра є ідеальним доповненням колекції видовжених LED люстрGemo.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Розмір стельової основи | 40х4х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | H 18 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 1 745 ₴








