Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський світильник в американському стилі FAIRY представлений у двох кольорах корпусу: латунь та чорний.
Діаметр світильника по зовнішньому краю металевого корпусу - 45 см.
Кріплення монтажна планка 6 см + дюбель.
Особливістю даної моделя світильника є можливість його кріплення як на стелю так і на стіну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairy |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір плафона | 5х4 см |
| Розмір стельової основи | 6х6 см |
| Серія | SC 9/5 |
| Тип кріплення | Дюбель |
| Цоколь | G4 |
- Ціна: 6 573 ₴






