Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний світильник з легким, об’ємним корпусом чорного кольору з мініатюрним прозорим плафоном. Модель на одну лампочку, рекомендуємо використовувати для додаткової підсвітки, або підсилювати додатковими джерелами світла . Оптимальні лампочки 6/8 вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 3 875 ₴











