Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія видовжених підвісних LED люстр-хвиль представлена у двох розмірах копусу (довжиною 100 та 120 см) та двох кольорах металу (білий та чорний).
Люстра має трирежими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло.
Потужність в залежності від довжини:
- 100 см - 56Вт
- 120 см - 65Вт
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 65 |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х7х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | H 33L BK |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 3 905 ₴







