Кільцева підвісна люстра з24 прозорими плафонами-кулямирізних діаметрів (8/10/12/15 см), розташованими хаотично на чорному металевому корпусі, створює ефект легкості і елегантності в будь-якому інтер'єрі.
Діаметр металевого кільцяскладає90 см, а загальний максимальний діаметр люстри з плафонами досягає120 см, що залежить від розміщення плафонів. Ця модель також маєрегульовану висотупідвісу, яку можна оптимально налаштувати в межах від60 до 150 см, що дає можливість адаптувати люстру під різні простори.
Ідеальний вибір длясучасних інтер'єрів, ця люстра стане чудовим доповненнямкухні,вітальні,спальніабо стильнихкомерційних приміщень, додаючи їм сучасного вигляду та оригінального акценту.
Модель у чорному металевому корпусі із прозорими плафонами представлена у декількохваріаціях(кільцеві люстри: на 5, 10, 15 та 24 плафони; видовжені: на 8, 10 та 14 плафонів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр кільця | 90 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 24 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | AT 32 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 2 троси |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 12 235 ₴





