Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончена колекція люстр ASTORIA у формі півмісяця представленау 3-х кольорах корпусу: білий,чорний, латунь; та у 2-х варіантах плафона: прозорий із хромовою ниткою та білий матовий.
Рекомендуємо на площу до 18 м кВ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 47 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | 068/3 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 2 785 ₴






