Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова вражаюча колекція світильників MODERN FLORAL ARCH у металевому корпусі кольору латунь в поєднанні із білими матовими плафонами форми квіткового бутона.
До цієї серії входять: підвісна люстра на 3 плафони,підвісна люстра на 5 плафонів, стіновий світильник на 3 плафони.
Особливістю цього світильника є різноманітні можливості його монтажу: дугою вниз чи вгору на стіні або ж навіть як пристельовий світильник.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 27 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10х13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | C 18 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 1 841,25 ₴










