Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі кольору хром.
У люстрі вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне).
Модель представлена у двох варіантах:
- 3 світлових блоки, потужністю 22 Вт
- 5 світлових блоків,потужністю 37Вт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 мм |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Потужність, Вт | 37 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | S 011 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 6 071,25 ₴









